انتقال وب سایت های سرور آلمان به سرور جدید

شنبه, ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۱۲:۱۵


با سلام و احترام،

کاربر گرامی ، 

با توجه به استاندارهای کیفی سامانه گستر آکو  و ارتقاء دوره ای سرورها، تمامی وب سایت های موجود بر روی سرور آلمان – adaxserver.com به سرور جدید منتقل خواهند شد.

این انتقال در روز دو شنبه ۲۴ آبان از ۰۱:۰۰ بامداد تا ۰۷:۰۰ صبح (به مدت تقریبی ۶ ساعت) انجام خواهد شد. با توجه به اطلاعات مهم موجود در این ایمیل، لطفا آنرا با دقت مطالعه فرمایید.


 مزایای انتقال به سرورهای جدید 

- بهره مندی از دیسک های پرسرعت SSD با استفاده از تکنولوژی NVMe با سرعت 5 برابر بیشتر از دیسک های SSD معمولی
- استفاده از آخرین نسل پردازنده های Intel Xeon Skylake
- بهره مندی از حافظه رم DDR4 با ظرفیت 64 گیگابایت


 نکات قابل توجه 

- تغییر IP: فرایند انتقال با تغییر IP همراه خواهد بود. بنابراین چنانچه وب سایت  شما در حال استفاده از درگاه اینترنت بانک هستند، لازم است آدرس آی پی 88.99.26.17 را به بانک عامل معرفی کنید تا به لیست IP های قبلی اضافه کنند. همچنین در صورت استفاده از اسکریپت های لایسنس دار مبتنی بر IP، لازم است با شرکت سازنده اسکریپت در این خصوص مکاتبه نمایید.


- انتقال کامل اطلاعات: تمامی اطلاعات وب سایت   (شامل دیتابیس ها، فایل ها، ایمیل ها و سایر تنظیمات) به صورت کامل منتقل خواهد شد.

- ارتقا MySQL به نسخه 5.6: همراه با ارتقای سخت افزاری سرور ها، بروز رسانی های نرم افزاری نیز انجام خواهد شد. در سرور های جدید از MySQL نسخه 5.6 به جای 5.5 استفاده خواهد شد. بنابراین تقاضا می کنیم در مدت زمان باقی مانده، نسبت به بررسی و اطمینان از سازگاری دیتابیس های خود با این نسخه اقدام فرمایید.

لازم به توضیح است آخرین نسخه موجود از تمامی اسکریپت های معتبر مانند وردپرس٬ جوملا٬ پرستاشاپ و... از MySQL 5.6 پشتیبانی می کنند.

- عدم دسترسی به وب سایت در لحظه انتقال: در زمان انتقال هر وب سایت، برای دقایقی دسترسی به آن وب سایت امکان پذیر نخواهد بود و پس از اتمام انتقال بلافاصله دسترسی امکانپذیر می گردد. این زمان به حجم اطلاعات وب سایت مربوط است و برای اغلب وب سایت ها کمتر از ۱۵ دقیقه پیش بینی می شود.

منتظر اطلاعیه های بعدی در همین رابطه باشید.

« برگشت